icon

Gacha Club

1.0.7 için
Android

4.2

55

Gacha Life'ın yaratıcıları tarafından yeni bir macera

521.8k

Bu uygulamayı oyla

+12

Gacha Club, akıllı telefonunuzun konforundan daha önce hiç olmadığı gibi farklı karakterler yaratma ve kişiselleştirme şansı veren sıradan bir oyundur. Şimdiye kadar ilk bölüm olan Gacha Life'ı biliyor olabilirsiniz. Bununla birlikte, Gacha Club, 180'den fazla olası birim ile düşmanlarınızla savaşabileceğiniz bir savaş modu da içeriyor.

Gacha Club'da, size inanılmaz bir özgürlük sağlayan inanılmaz editör kullanarak karakterlerinizin oluşturulması üzerinde mutlak bir kontrole sahipsiniz. Karakterinizin cilt tonunu, yüz şeklini, saçını, gözlerini, yüz ifadesini vb. Özelleştirebilirsiniz. Ayrıntı seviyesi inanılmaz ve bu, aralarından seçim yapabileceğiniz farklı kıyafetleri ve aksesuarları bile hesaba katmıyor. Ama hepsi bu değil, ayrıca evcil hayvanlar ve 600'den fazla farklı poz var.

Stüdyo modu, on adede kadar farklı karakter içeren sahneler oluşturmanıza olanak tanır, bu nedenle yaratıcılığınızı en yüksek potansiyeline çıkarın. Bir diyalog, nesneler ve evcil hayvanlar ekleyin. Ayrıca çok çeşitli sahne arkaplanları arasından seçim yapabilirsiniz. Ancak şüphesiz, Gacha Club ile ilgili en iyi şey, kahramanlarınızın oynadığı bir çizgi romanın önündeymişsiniz gibi farklı sahneler oluşturmanıza izin veren bir anlatıcı sunabilmenizdir.

Oyun ayrıca, müziğin ritmiyle düşman ordularına karşı savaşacağınız dört farklı savaş moduna sahiptir. Gacha Club'daki hikaye modu, sizi tanınmış karakterlerle ve bu eğlenceli başlıkta DJ'lerin dünyasına tanıtan yeni karakterlerle yeniden bir araya geliyor.

Gacha Club, sıfırdan karakterler oluşturmanıza, mevcut olanları beğeninize göre özelleştirmenize, onlarla sahneler oluşturmanıza veya mevcut farklı modları kullanarak savaşmanıza olanak tanıyan harika bir oyundur. Ayrıca, kahramanın maceralarının tadını çıkarmaya devam edebileceğiniz birkaç mini oyun içerir. Çevrimdışı olarak eğlenebileceğiniz ve tüm düzenleme öğelerinin tamamen ücretsiz olduğu bir oyundan bahsediyoruz.
X